ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | TEKNİK BİLGİLER | İLETİŞİM

HAKKIMIZDA VE FAALİYETLERİMİZ

"Elips Tekstil" 1995 yılından Türkiye Tekstil sektöründe üretici firmaların ihtiyaç duyduğu makine satış servis yedek parça temini teknik danışmanlık alanlarında hizmete başlamıştır. Yıllar içersinde İmalatçı firmalarımızdan gelen talep üzerine temsilcisi olduğu firma sayısı artmıştır.
"Elips Tekstil" – olarak satışını yaptığımız  tekstil makinelerinin satış sonrası hizmetlerinide  yapmaktayız ve yedek parçalarını  stoklarımızda tutmaktayız.

  Kazandığımız deneyimleri müşterilerimize aktarmayı ve bunu üretimlerine yansıtmalarını sağlamayı hedefledik.

SERVİS HİZMETİ
Bizim en önemli amacımız; .Müşterilerimizin isteklerini göz önünde tutarak onlara en uygun ürünü sunmak. Dünya piyasalarının önde gelen makinelerini, araştırmalarımız ve tecrübelerimizle birleştirerek müşteriye sunmayı hedefledik. Çalışmalarımızı müşterilerimizle paralel yürüterek doğru neticeler almaları ve verimlilikerini arttırmaları gayretindeyiz.

GÜVENİRLİK VE DENEYİM

Bizim teknolojik yaklaşımımız, araştırma ve tecrübelerimiz sayesinde, üretim yönetimi ve kalite kontrolünü de sağlayabilmekteyiz. Bu yüzden biz yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve düzenli servis verdiğimizden eminiz.
"Elips Tekstil" olarak her zaman müşterilerimize kaliteli montaj ve teknik yardım sağlıyoruz.
Biz servis-satış hizmetlerimiz kadar,  montaj hizmetimizle de müşterilerimizin yanındayız.

AMACIMIZ  MÜŞTERİ  MEMNUNİYETİ
Bizim amacımız - sadece modern yüksek kaliteli uygun fiyatlarda makine sunmakla birlikte, her zaman müşterilerimizin sorularını çözmede yardımcı olmaktır .

 
ELİPS TEKSTİL TEMSİLCİLİK
Yunus Abad district
Amir Temur street, 94
Tashkent, Uzbekistan
Tel/Fax: +998 71 234 87 79
ELİPS TEKSTİL MERKEZ
Akasya Sk. No: 7/45
Merter - İstanbul/TÜRKİYE
Tel: +90 212 637 70 00 pbx Fax: +90 212 637 70 09
Web: www.elipstekstil.com e-mail: elips@elipstekstil.com